מה זה גאדג’ט?

מה זה גאדג'ט

מה זה בדיוק גאדג’ט?

גאדג’ט הוא מוצר שהוא פיתוח טכנולוגי, פטנט חדש לגמרי או מקוריות שלא נבחנה בעבר. לעתים קרובות נקרא גם “Gizmos”. רוב פריטי הגאדג’טים מבוססים באסיה – יפן, סין ודרום קוריאה.
ישנם מגוון סוגי מכשירים ופריטי גאדג’טים רבים בעולם, כגון:
גאדג’טים לטלפון סלולרי, רחפנים, מכשירי ריגול, מצלמות וידאו סמויות, מכשירים למקלחת ואמבטיה, מערכת מחשב, מטבח, מתנות לגברים/נקבות, ארנקים, רובוטיקה, רכבי שלט, צעצועים מגניבים, ספורט, גאדג’טים לאופניים, משחקי וידאו ועוד …

בעבר טלפון סלולרי נחשב למכשירים, אבל היום הרעיון הזה לא תקף לפלאפונים, לעומת זאת למוצרים שמציעים פיתוח או משהו שלא היה קודם.
בתחום מערכות המחשוב, מכשיר הוא מוצר המהווה חידוש בתוך האפליקציה שאינו מצריך הפעלה של אפליקציה הפועלת בנפרד, אולם מורכב בתוך האפליקציה.

מקור המילה “גיזמו” הוא מהמאה ה-19 בשפה האנגלית. עד 2006, לא הייתה מילה מקבילה בעברית, אבל הוועדה למילים נפוצות החליטה לכלול את המילה “פריט” כמילה מקבילה לגיזמו. ברור שהמשמעות של המילה “חפץ” היא מהמילה “חפץ שבו הדברים נמצאים”. עם זאת, השימוש במילה “אובייקט” אינו נפוץ, ו”התקן” משמש לרוב כדי להסביר מוצר שהוא פיתוח טכנולוגי. רוצים ללמוד עוד?

למה בעצם לקנות גאדג’טים ולהשתמש בהם?

מוצרי ריגול ואבטחה

הכירו את מוצרי הריגול והאבטחה שלנו שיעזור לכם לישון בשקט... מצלמות זעירות, מיקרופונים וציוד מהמתקדם בעולם עכשיו בהשג יד.
עשה קניות עכשיו ראה עוד

כי גאדג’טים יכולים להיות מוצרים מאוד שימושיים ליום יום ולעזור לכם לחסוף זמן, כסף וטרחה רבה. כמו למשל:
דלי הפלא: זהו דלי אשר מנקה כמו שואב אבק, מסתובב כמו מכונת פוליש והוא טוב ואפקטיבי בהרבה.
שעון למקלחת: קשה לכם עם חשבון המים היקר? פתרון מעולה לאנשים שרוצים לחסוך זמן, כסף ומים!
תיק גב מקצועי למחשב נייד עם טעינה חיצונית לפלאפון: שכחתם את המטען בבית? או שאינכם מצליחים למצוא שקע להטעין בו את הפלאפון הסלולארי שלכם? זהו הפתרון המושלם עבורכם. עוד דוגמאות כאן!